ویلا شمال

در بحث سرمایه گذاری و ساخت و ساز در هر کشوری ساخت ویلا و مستغلات از زمان های خیلی دور در تمام نقاط دنیا  یکی از بخش های سرمایه گذاری امن به حساب آمده و می باشد. در ایران نیز در شمال ایران ساخت و ساز ویلا و خرید ویلا در شمال نیز دارای رونق خوبی بود و سرمایه گذاری در این بخش بسیار پرطرفدار و از طرفی سرمایه گذاری امن برای مردم به حساب می آید.

املاک شمال

از این رو گروه ویلا شمال  در اکثر نقاط حساس و توریستی شمال که هم از نظر زیبایی طبیعت و هم از نظر و بحث سرمایه گذاری  امن فعالیت دارد. خرید ویلا شمال یک امر حرفه ای و تخصصی می باشد که نیازمند تجربه و فعالیت زیاد در روز هفته ماه و سال می باشد. و با توجه به پیشرفت فضا های مجازی و تعدد سایت ها کانال و شبکه های مجازی و تشخیص خوب از بد و نشان دادن قیمت واقعی ویلا و زمین در شمال از طرف خریداران  بسیار مشکل و سخت می باشد.

مناطقی که خرید ویلا در آنها رونق زیادی دارد مثل خرید ویلا در مناطقی مثل رویان ،  نور ، سیسنگان ، ونوش ، نوشهر ، محمودآباد ، سرخرود ، بابلسر و شهرک های برند همانند امیردشت ، خانه دریا ، خزرشهر ، آکام شهر ، شهرک پزشکان ، شهرک فردوس ، شهرک نارنج  کار راحتی نمی باشد. به دلیل نداشتن اطلاعات دقیق از چند و چون مدارک و اطلاعات داخلی هر ویلا  نیازمند گروهی فعال دقیق و کار آمد در شمال می باشد.

هدف ما

از این رو گروه ویلا املاک شمال در شمال به صورت کلی و با اشراف کامل در این مناطق با دقت و وسواس بالا تمامی مناطق ذکر شده را تحت پوشش داشته و اطلاعات کلی و کاملی را  از این مناطق ارائه می دهد. برای مثال ویلا ساحلی یا ویلا جنگلی و مدارک و اطلاعات و رعایت نوع حریم و چگونگی فعالیت در این مناطق به صورت کامل در نظر و اطلاع کامل دارد.